Ana İçeriğe Geç

Değişim ve İade

Teslimat:

Siparişiniz, kargoya 4 iş günü içerisinde teslim edilir.  Ürününüz tarafınıza en hızlı şekilde ulaşacak kargo firmasına teslim edildikten sonra mesafelere göre teslimat süresi değişim gösterecektir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi kargonuz çıktıktan sonraki ilk iş gününde öğrenebilirsiniz. Yani siparişinizi verdikten sonra 4 gün veya fazlası(hafta sonuna denk gelmesi durumunda) içerisinde mail yoluyla iletilen gönderi takip numarası sayesinde kargonuzu takip edebilirsiniz. 

Değişim / İade:

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 günü geçmemiş, yırtılmamış ve kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliği bozulmamış ürünlerinizi eksiksiz ve faturası ile birlikte öncelikle info@paperstreet.com.tr'ye bilgilendirme maili attıktan sonra prosedürleri takip ederek iade edebilirsiniz. Bu koşullara uymayan iadeler kabul edilmeyerek size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. Bu nedenle ürünleriniz size ulaştığında bozulmasına sebep olmayacak şekilde en kısa sürede denemenizi ve uygun olmadığını düşündüklerinizi, yukarıda belirtildiği şekilde iade göndermenizi öneriyoruz. 

Mesafeli Satış Sözleşmesi gereği iadesi gerçekleşen ürünün ödemesi, alışveriş yapmış olduğunuz kredi kartınıza 14 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Para iadeniz tarafımızca onaylandıktan sonraki bu 14 iş günü içerisindeki tüm süreci bankanız ile görüşerek takip etmeniz gerekmektedir.***İade etmek veya değişim yapmak istediğiniz ürünü bize göndermeden önce mail yoluyla hangi ürünü, ne sebeple göndermek istediğinizi ve nasıl bir işlem talep ettiğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Aksi halde ürün lojistik operasyon merkezimize ulaşsa dahi herhangi bir işleme başlanamayacaktır.***

Sepetiniz

Bizimle iletişime geçtiğin için teşekkür ederiz! Sana en kısa süre içerisinde geri döneceğiz. Teşekkürler! Ürün tekrar uygun olduğunda sebi bilgilendireceğiz!